Lista nauczycieli uczących w roku szkolnym 2021/2022: 

Lp. Nazwisko i imię Stanowisko
1 ADAMIEC AGNIESZKA nauczyciel matematyki 
2 BAGIŃSKA MONIKA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
3 BAJWOLUK JOANNA nauczyciel wspomagający
4 BARCZYKOWSKA KATARZYNA nauczyciel bibliotekarz
5 BARTOSZEWICZ ANNA nauczyciel matematyki 
6 BARTOSZYŃSKA ANETTA nauczyciel etyki/nauczyciel wspomagający
7 BELING MAŁGORZATA nauczyciel języka polskiego  
8 BENERT KATARZYNA nauczyciel wspomagający
9 BERESZCZYŃSKA DANUTA nauczyciel wychowania fizycznego
10 BIAŁOBRZEWSKA MAŁGORZATA nauczyciel informatyki
11 BIDZIŃSKA MAŁGORZATA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
12 BOBKOWSKI WALDEMAR nauczyciel matematyki 
13 BORYS PIOTR nauczyciel informatyki
14 BURDYŃSKA DOROTA nauczyciel świetlicy szkolnej
15 CELARY DOROTA nauczyciel wspomagający
16 CHOŁKA KATARZYNA nauczyciel świetlicy szkolnej
17 CHORĄŻEWICZ ALICJA nauczyciel języka polskiego
18 CIEPLIŃSKA IWONA  nauczyciel języka angielskiego
19 CIEŚLUKOWSKA MIŁOSŁAWA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
20 CZERWIŃSKA-FELSKOWSKA ANNA nauczyciel przyrody
21 CZYŻEWSKA ELŻBIETA wicedyrektor
22 DELKLOK JUSTYNA nauczyciel rewalidacji
23 DEONIZIAK DOROTA nauczyciel wychowania fizycznego
24 DOBRZYCKA DOROTA nauczyciel wspomagający
25 DOMINIKÓW ANNA nauczyciel historii
26 DROŻDŻ ROMAN nauczyciel wychowania fizycznego
27 ERNST EDYTA nauczyciel wychowania fizycznego
28 FILARY-DZIĘGIELEWSKA MARTA nauczyciel języka angielskiego
29 FRANKOWSKI RYSZARD nauczyciel chemii
30 GAJEWSKA-GAJEK MAGDALENA nauczyciel języka angielskiego
31 GENTKOWSKA KATARZYNA nauczyciel rewalidacji
32 GŁOBIŃSKA MAŁGORZATA nauczyciel przyrody
33 GOCHNIO AGNIESZKA nauczyciel matematyki
34 GÓRKA BEATA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
35 GÓRZYŃSKI MAREK nauczyciel religii
36 GRUCHAŁA KATARZYNA nauczyciel wychowania fizycznego
37 GRULKOWSKA JOLANTA wicedyrektor
38 GRZEGORCZYK  BARBARA nauczyciel rewalidacji
39 GUSMANN JOANNA nauczyciel matematyki 
40 GWIZDAŁA BARBARA dyrektor
41 HAŁOŃ JOANNA nauczyciel muzyki
42 HINZ KATARZYNA nauczyciel fizyki
43 HLEBOWICZ WIESŁAWA nauczyciel wspomagający 
44 HUPKA ANETA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
45 JACHLEWSKA KATARZYNA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
46 JANISZEWSKA PAULINA nauczyciel wspomagający
47 JANUSZEWSKI KONRAD nauczyciel wychowania fizycznego
48 KAMOLA EWA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
49 KAMROWSKA JOANNA nauczyciel świetlicy szkolnej
50 KIEMPA MARTA nauczyciel historii
51 KILANOWSKA ANNA nauczyciel matematyki 
52 KILIAN MAŁGORZATA nauczyciel wychowania fizycznego
53 KLEIN ELWIRA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
54 KLEMM-GODNICZ DOROTA  
55 KNITTER MARIA nauczyciel języka polskiego
56 KOŁAKOWSKA ANETA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
57 KORYTOWSKA SONIA nauczyciel plastyki i techniki
58 KOSIŃSKA ANNA nauczyciel języka angielskiego
59 KOSTUCH SYLWIA nauczyciel języka angielskiego
60 KOTARSKA  ALICJA nauczyciel wychowania fizycznego
61 KOWALEWSKA EWA nauczyciel języka niemieckiego
62 KOWALSKA EMILIA nauczyciel wspomagający
63 KOWALSKA JOLANTA nauczyciel języka polskiego  
64 KRAWCZYŃSKA EMILIA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
65 KREFT-SZUMILAS KATARZYNA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
66 KRZEMIENIEWSKA ELŻBIETA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
67 KUBIAK DOROTA nauczyciel chemii i informatyki
68 LANGE ANNA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
69 LEDZIŃSKA EMILIA nauczyciel wspomagający
70 LESZCZYŃSKA LIDIA nayczyciel WOS, EDB
71 LICHTARSKA MARIA nauczyciel wychowania fizycznego
72 LIS DANUTA nauczyciel języka polskiego
73 LOJTEK ANDRZEJ nauczyciel religii
74 LORREK PAULINA nauczyciel wspomagający
75 LUPIŃSKA JOANNA nauczyciel języka polskiego  
76 ŁOSIŃSKA KAROLINA nauczyciel języka angielskiego
77 ŁUCZAK MARCIN nauczyciel wychowania fizycznego
78 MACHALSKI PIOTR nauczyciel wychowania fizycznego
79 MAJ-ADAMSKA ALEKSANDRA nauczyciel języka polskiego  
80 MATOLICZ EWA pedagog
81 MAZELLA-TRYBAŁA JUSTYNA nauczyciel języka angielskiego
82 MICKA  EWA pedagog
83 MILO-POTRZEBOWSKA ZOFIA nauczyciel świetlicy szkolnej
84 MIRSKA-ZAREMBA IWONA wicedyrektor
85 MISZCZUK-KRAKOWSKA IZABELA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
86 MŁODZIANOWSKA WIOLETTA nauczyciel religii
87 MONKIEWICZ BARBARA nauczyciel matematyki 
88 NOWIAK MARTA nauczyciel wspomagający
89 OPALA BEATA nauczyciel języka angielskiego
90 OSIŃSKI  DARIUSZ nauczyciel muzyki
91 OSTAFIN JOANNA nauczyciel fizyki
92 OSTROWSKA BEATA pedagog
93 PALUSZKIEWICZ-GLANC ANNA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
94 PAWLAK JOANNA nauczyciel historii
95 PELA-STASIEWSKA BEATA nauczyciel terapii pedagogicznej
96 PIETRYK MICHAŁ nauczyciel wychowania fizycznego
97 PIOTROWSKA MICHALINA nauczyciel terapii pedagogicznej
98 PLICHTA LUCYNA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
99 PLUTO  PRONDZINSKA MAŁGORZATA nauczyciel terapii pedagogicznej
100 POLASZEK AGNIESZKA nauczyciel języka niemieckiego
101 POLICHT KATARZYNA nauczyciel rewalidacji
102 PRĄDZIŃSKA ANNA nauczyciel biologii
103 PRÓCHNICKA EWA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
104 PRUSIK ALEKSANDRA nauczyciel języka angielskiego
105 PTAK AGNIESZKA nauczyciel świetlicy szkolnej
106 PYDYNKOWSKA ANNA nauczyciel języka niemieckiego
107 RADZIUSZ KAROLINA nauczyciel wspomagający
108 RANIOWSKA BEATA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
109 REMLINGER KRZYSZTOF nauczyciel języka niemieckiego
110 RÓŻAŃSKA PATRYCJA nauczyciel wspomagający
111 RYBICKA ANNA wicedyrektor
112 RZYMOWSKA MAGDALENA nauczyciel świetlicy szkolnej
113 SAS-KAMIŃSKA MAGDA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
114 SIELICKA IWONA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
115 SKOTAREK PIOTR nauczyciel wychowania fizycznego
116 SKRZYŃSKA MAŁGORZATA nauczyciel religii
117 SMAGA ALICJA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
118 SMOLNIK EWA nauczyciel plastyki i techniki
119 SPRAWKA ROMANA logopeda
120 SROCZYŃSKA  ANNA nauczyciel bibliotekarz
121 STANKIEWICZ-LASKOWSKA MAŁGORZATA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
122 STAŃCZYK JOLANTA nauczyciel wspomagający
123 STECKIEWICZ MONIKA nauczyciel języka niemieckiego
124 SULEWSKI PIOTR nauczyciel religii
125 SZLASZYŃSKA IZABELA nauczyciel języka angielskiego
126 SZWED EWA nauczyciel informatyki
127 SZYMANIUK MONIKA nauczyciel świetlicy szkolnej
128 SZYMAŃSKA MONIKA nauczyciel bibliotekarz
129 TOBOLSKA  MARIOLA nauczyciel języka polskiego
130 TUMASZ EWA nauczyciel historii
131 TUŃSKA MONIKA nauczyciel wspomagający
132 TURSKA ELŻBIETA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
133 URBAŃSKA JOANNA nauczyciel języka angielskiego
134 WIERZBOWSKA EWA nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
135 WILKOWSKA IWONA nauczyciel wychowania fizycznego
136 WINIARSKA ANITA nauczyciel wychowania fizycznego
137 WOJCIECHOWSKA KINGA nauczyciel geografii i przyrody
138 WRZESIŃSKA ADELA nauczyciel wspomagający
139 ZARZECZAŃSKA  MAGDALENA  nauczyciel wychowania fizycznego
140 ZIELIŃSKA MAGDALENA nauczyciel języka polskiego  
141 ŻULEWSKA ALEKSANDRA nauczyciel nauczania zintegrowanego