NAUCZYCIELE 2022/2023 - GODZINA DOSTĘPNOŚCI

 

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godziny

1

ARAŚNIEWICZ MAGDALENA

piątek

13.30 – 14.30

2

BAGIŃSKA MONIKA

poniedziałek

17:00 – 18.00

3

BAJWOLUK JOANNA

wtorek

14.35 - 15.35

4

BAŁDYGA MAGDALENA

piątek

6:30 – 7.30

5

BARCZYKOWSKA KATARZYNA

piątek

7.15 - 8.15

6

BARTOSZYŃSKA ANETTA

poniedziałek

7.15 - 8.15

7

BARYŁO JOANNA

poniedziałek

14.45 - 15.45

8

BELING MAŁGORZATA

wtorek

7.15 - 8.15

9

BENERT KATARZYNA

wtorek

15.55 - 16.55

10

BERESZCZYŃSKA DANUTA

środa

16.20 - 17.20

11

BIAŁOBRZEWSKA MAŁGORZATA

wtorek

15.20 – 16.20

12

BIDZIŃSKA MAŁGORZATA

środa

16.00 - 17.00 

13

BIENIECKA MARIA

czwartek

15.30 – 16.30

14

BOBKOWSKI WALDEMAR

poniedziałek

7.15 - 8.15

15

BORYS PIOTR

środa

16.15 – 17.15

16

BURDYŃSKA DOROTA

poniedziałek 

16.00 - 17.00

17

CELARY DOROTA

wtorek

7.15 - 8.15

18

CHOŁKA KATARZYNA

czwartek

13.30 - 14.30

19

CIEPLIŃSKA IWONA

poniedziałek

14.35 - 15.35

20

CIEŚLUKOWSKA MIŁOSŁAWA

wtorek

15.50 - 16.50

21

CZERWIŃSKA-FELSKOWSKA ANNA

środa

15.00 - 16.00

22

CZYŻEWSKA ELŻBIETA

środa

16.00 - 17.00

23

DELKLOK JUSTYNA

czwartek

7.25 - 8.25

24

DEONIZIAK DOROTA

czwartek

16.30 – 17.30

25

DOBRZYCKA DOROTA

poniedziałek

16.40 - 17.40

26

DOMINIKÓW ANNA

poniedziałek

7.15 - 8.15

27

DREWNIAK AGNIESZKA

środa

6:30 – 7.30

28

DROŻDŻ ROMAN

piątek

15:20 – 16.20

29

ERNST EDYTA

środa

16.15 - 17.15

30

FIJAŁKOWSKA MARTYNA

poniedziałek

16:30 – 17.30

31

FILARY-DZIĘGIELEWSKA MARTA

poniedziałek

15:30 - 16:30

32

FLISIKOWSKA PAULINA

czwartek

15:55 - 16:55

33

FRANKOWSKI RYSZARD

czwartek

14.30 - 15.30

34

GŁOBIŃSKA MAŁGORZATA

poniedziałek

16.15 - 17.15

35

GOCHNIO AGNIESZKA

piątek

15:30 - 16:30

36

GÓRZYŃSKI MAREK

czwartek

16:15 - 17:15

37

GRUCHAŁA KATARZYNA

wtorek

15.00 – 16.00

38

GRZEGORCZYK  BARBARA

poniedziałek

15:15 - 16:15

39

GUSMANN JOANNA

poniedziałek

13:35 - 14:35

40

GWIZDAŁA BARBARA

poniedziałek

7.00 - 8.00

41

HAŁOŃ JOANNA

poniedziałek

15.30 -16.30

42

HINZ KATARZYNA

czwartek

15:30 - 16:30

43

HUPKA ANETA

poniedziałek

16.00 – 17.00

44

JACHLEWSKA KATARZYNA

piątek

6.30 - 7.30

45

JANUSZEWSKI KONRAD

poniedziałek

15.30 - 16.30

46

KIEMPA MARTA

środa

14.35 - 15.35

47

KILANOWSKA ANNA

wtorek

14.35 - 15.35

48

KILIAN MAŁGORZATA

środa

15.20 - 16.20

49

KIRSZENSTEIN PAULINA

czwartek

14.35 – 15.35

50

KLEIN ELWIRA

wtorek

15.50 - 16.50

52

KLEMM-GODNICZ DOROTA

wtorek

16.00 -17.00

53

KNITTER MARIA

wtorek

7.15 - 8.15

54

KOŁAKOWSKA ANETA

poniedziałek

15.50 -16.50

55

KORYTOWSKA SONIA

czwartek

15.30-16.30

56

KOSTUCH SYLWIA

poniedziałek

14.35 - 15.35

57

KOTARSKA  ALICJA

czwartek

7.15 – 8.15

58

KOWALEWSKA EWA

poniedziałek

14.35 - 15.35

59

KOWALSKA JOLANTA

wtorek (co 2 tyg.)

8.30 - 9.30

60

KRAWCZYŃSKA EMILIA

wtorek

16:40 - 17:40

61

KREFT-SZUMILAS KATARZYNA

piątek

16.00 – 17.00

62

KRZEMIENIEWSKA ELŻBIETA

piątek

15.00 – 16.00

63

KUBIAK DOROTA

środa

15.20-16.20

64

LANGE ANNA

wtorek

16.45 - 17.45

65

LESZCZYŃSKA LIDIA

wtorek

7.15 - 8.15

66

LIS DANUTA

środa

13.30 - 14.30

67

LOJTEK ANDRZEJ

poniedziałek

16.40 - 17.40

68

LORREK PAULINA

poniedziałek

15:00 – 16.00

69

LUPIŃSKA JOANNA

czwartek

7.15 – 8.15

70

ŁOSIŃSKA KAROLINA

piątek (co 2 tyg.)

14.35 - 15.35

71

ŁUCZAK MARCIN

czwartek

16.30 – 17.30

72

MACHALSKI PIOTR

poniedziałek

15:25 – 16.25

73

MAJ-ADAMSKA ALEKSANDRA

czwartek

15.20  - 16.20

74

MICHALAK ALEKSANDRA

poniedziałek

17.00 – 18.00

75

MICKA  EWA

czwartek

14.00 - 15.00

76

MILO-POTRZEBOWSKA ZOFIA

czwartek

16.00 – 17.00

77

MIRSKA-ZAREMBA IWONA

wtorek

7.15 – 8.15

78

MISIUTA KRZYSZTOF

wtorek (co 2 tyg.)

17.15 – 18.15

79

MISZCZUK-KRAKOWSKA IZABELA

poniedziałek

16.30 - 17.30

80

MŁODZIANOWSKA WIOLETTA

poniedziałek

15.00 - 16.00

81

MONKIEWICZ BARBARA

poniedziałek

15.30 – 16.30

82

NOWIAK MARTA

środa

15.00 - 16.00

83

OPALA BEATA

piątek

15.30 – 16.30

84

OSIŃSKI  DARIUSZ

1 i 3 wtorek miesiąca

16:15 - 17:15

85

OSTROWSKA BEATA

poniedziałek

14.30 -15.30

86

PALUSZKIEWICZ-GLANC ANNA

wtorek

16.00 – 17.00

87

PAWLAK JOANNA

piątek

7.15 – 8.15

88

PELA-STASIEWSKA BEATA

wtorek (co 2 tyg.)

7.15 – 8.15

89

PIETRYK MICHAŁ

czwartek

7.15 – 8.15

90

PLICHTA LUCYNA

czwartek

15.00 - 16.00

91

PLUTO  PRONDZINSKA MAŁGORZATA

poniedziałek

15.30 - 16.30

92

POLACZYK AGNIESZKA

środa

14.35 - 15.35

93

POLASZEK AGNIESZKA

środa

14.35 – 15.35

94

POLICHT KATARZYNA

poniedziałek

15:20 – 16.20

95

PRĄDZIŃSKA ANNA

wtorek

7.15 – 8.15

96

PRÓCHNICKA EWA

wtorek

16.30 – 17.30

97

PRUSIK ALEKSANDRA

poniedziałek

14.35 – 15.35

98

PSIUK JOANNA

poniedziałek

16.00 - 17.00

99

PTAK AGNIESZKA

wtorek

15.30 - 16.30

100

PYDYNKOWSKA ANNA

środa

14.35 - 15.35

101

RANIOWSKA BEATA

czwartek

14.35 - 15.35

102

RÓŻAŃSKA PATRYCJA

poniedziałek

6.30 - 7.30

103

RYBICKA ANNA

poniedziałek

16.00 - 17.00

104

RZYMOWSKA MAGDALENA

wtorek

15.30 - 16.30

105

SAS-KAMIŃSKA MAGDA

poniedziałek

16:30 - 17:30

106

SIELICKA IWONA

czwartek

14.35 - 15.35

107

SITKIEWICZ DIANA

czwartek

15:50 – 16.50

108

SKRZYŃSKA MAŁGORZATA

czwartek

14.35 - 15.35

109

SMAGA ALICJA

poniedziałek

16.45 – 17.45

110

SMOLNIK EWA

wtorek

15:30 - 16:30

111

SPRAWKA ROMANA

poniedziałek

15.30 - 16.30

112

SROCZYŃSKA  ANNA

poniedziałek

7.15 – 8.15

113

STAŃCZYK JOLANTA

czwartek

7.15 – 8.15

114

STECKIEWICZ MONIKA

piątek

7.15 – 8.15

115

SULEWSKI PIOTR

czwartek

14.35 - 15.35

116

SZLASZYŃSKA IZABELA

środa

15.30 – 16.30

117

SZWED EWA

poniedziałek

17.10 – 18.10

118

SZYMANIUK MONIKA

środa

15.00 – 16.00

119

SZYMAŃSKA MONIKA

wtorek

13.30 - 14.30

120

TKACZYK-PIERNICKA NATALIA

poniedziałek

17.00 - 18.00

121

TOBOLSKA  MARIOLA

poniedziałek

15.30 - 16.30

122

TRZEBIATOWSKA EWA

wtorek

7.15 – 8.15

123

TUMASZ EWA

wtorek

15.20 -16.20

124

TUŃSKA MONIKA

czwartek

17.00 – 18.00

125

TURSKA ELŻBIETA

środa

14.35 - 15.35

126

URBAŃSKA JOANNA

środa

15.20 - 16.20

127

WIERZBOWSKA EWA

poniedziałek

16.40 - 17.40

128

WILKOWSKA IWONA

czwartek

16.30 - 17.30

129

WINIARSKA ANITA

środa

15.30 - 16.30

130

WRZESIŃSKA ADELA

poniedziałek

15.30 - 16.30

131

WYŁUDEK-MOKRSKA AGNIESZKA

poniedziałek

17.15 – 18.15

132

ZARZECZAŃSKA  MAGDALENA

wtorek

16.20 - 17.20

133

ZIELIŃSKA MAGDALENA

wtorek

7.15 – 8.15

134

ZUBIELEWICZ EWA

środa

14.35 - 15.35

135

ŻULEWSKA ALEKSANDRA

poniedziałek

16.40 - 17.40