Lp.

Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
1 ARAŚNIEWICZ MAGDALENA nauczyciel wspomagający
2 BAGIŃSKA MONIKA wychowanie przedszkolne
3 BAJWOLUK JOANNA nauczyciel wspomagający
4 BAŁDYGA MAGDALENA wychowanie przedszkolne
5 BARCZYKOWSKA KATARZYNA nauczyciel bibliotekarz
6 BARTOSZYŃSKA ANETTA etyka, nauczyciel wspomagający
7 BARYŁO JOANNA nauczyciel świetlicy
8 BELING MAŁGORZATA język polski
9 BENERT KATARZYNA nauczyciel wspomagający, doradztwo zawodowe
10 BERESZCZYŃSKA DANUTA wychowanie fizyczne
11 BIAŁOBRZEWSKA MAŁGORZATA informatyka
12 BIDZIŃSKA MAŁGORZATA edukacja wczesnoszkolna
13 BIENIECKA MARIA matematyka
14 BOBKOWSKI WALDEMAR matematyka
15 BORYS PIOTR informatyka
16 BURDYŃSKA DOROTA nauczyciel świetlicy
17 CELARY DOROTA nauczyciel wspomagający
18 CHOŁKA KATARZYNA nauczyciel świetlicy
19 CIEPLIŃSKA IWONA  język angielski
20 CIEŚLUKOWSKA MIŁOSŁAWA edukacja wczesnoszkolna
21 CZERWIŃSKA-FELSKOWSKA ANNA przyroda, biologia
22 CZYŻEWSKA ELŻBIETA wicedyrektor, rewalidacja
23 DELKLOK JUSTYNA nauczyciel wspomagający
24 DEONIZIAK DOROTA wychowanie fizyczne
25 DOBRZYCKA DOROTA nauczyciel wspomagający
26 DOMINIKÓW ANNA historia
27 DREWNIAK AGNIESZKA wychowanie przedszkolne
28 DROŻDŻ ROMAN wychowanie fizyczne
29 ERNST EDYTA wychowanie fizyczne, WdŻwR
30 FIJAŁKOWSKA MARTYNA nauczyciel wspomagający
31 FILARY-DZIĘGIELEWSKA MARTA język angielski, łacina
32 FLISIKOWSKA PAULINA nauczyciel wspomagający
33 FRANKOWSKI RYSZARD chemia
34 GŁOBIŃSKA MAŁGORZATA geografia
35 GOCHNIO AGNIESZKA matematyka
36 GÓRZYŃSKI MAREK religia
37 GRUCHAŁA KATARZYNA wychowanie fizyczne
38 GRZEGORCZYK  BARBARA rewalidacja, terapia TOMATIS
39 GUSMANN JOANNA matematyka
40 GWIZDAŁA BARBARA dyrektor
41 HAŁOŃ JOANNA muzyka
42 HINZ KATARZYNA fizyka
43 HUPKA ANETA edukacja wczesnoszkolna
44 JACHLEWSKA KATARZYNA wychowanie przedszkolne
45 JANUSZEWSKI KONRAD wychowanie fizyczne
46 KIEMPA MARTA historia, geografia
47 KILANOWSKA ANNA matematyka
48 KILIAN MAŁGORZATA wychowanie fizyczne, WdŻwR
49 KIRSZENSTEIN PAULINA wychowanie fizyczne
50 KLEIN ELWIRA edukacja wczesnoszkolna
52 KLEMM-GODNICZ DOROTA nauczyciel świetlicy
53 KNITTER MARIA język polski
54 KOŁAKOWSKA ANETA edukacja wczesnoszkolna
55 KORYTOWSKA SONIA plastyka, technika
56 KOSTUCH SYLWIA język angielski
57 KOTARSKA  ALICJA wychowanie fizyczne, terapia SI
58 KOWALEWSKA EWA język niemiecki
59 KOWALSKA JOLANTA język polski
60 KRAWCZYŃSKA EMILIA edukacja wczesnoszkolna
61 KREFT-SZUMILAS KATARZYNA edukacja wczesnoszkolna
62 KRZEMIENIEWSKA ELŻBIETA edukacja wczesnoszkolna
63 KUBIAK DOROTA chemia, informatyka
64 LANGE ANNA edukacja wczesnoszkolna
65 LESZCZYŃSKA LIDIA WOS, EDB
66 LIS DANUTA dodatkowy język polski dla obcokrajowców
67 LOJTEK ANDRZEJ religia
68 LORREK PAULINA logopeda
69 LUPIŃSKA JOANNA język polski
70 ŁOSIŃSKA KAROLINA język angielski
71 ŁUCZAK MARCIN wychowanie fizyczne
72 MACHALSKI PIOTR wychowanie fizyczne
73 MAJ-ADAMSKA ALEKSANDRA język polski
74 MICHALAK ALEKSANDRA język angielski
75 MICKA  EWA pedagog 
76 MILO-POTRZEBOWSKA ZOFIA nauczyciel świetlicy
77 MIRSKA-ZAREMBA IWONA wicedyrektor, psycholog, terapeuta SI
78 MISIUTA KRZYSZTOF język angielski
79 MISZCZUK-KRAKOWSKA IZABELA wychowanie przedszkolne
80 MŁODZIANOWSKA WIOLETTA religia
81 MONKIEWICZ BARBARA matematyka
82 NOWIAK MARTA pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający
83 OPALA BEATA język angielski
84 OSIŃSKI  DARIUSZ muzyka
85 OSTROWSKA BEATA pedagog
86 PALUSZKIEWICZ-GLANC ANNA edukacja wczesnoszkolna
87 PAWLAK JOANNA historia
88 PELA-STASIEWSKA BEATA zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
89 PIETRYK MICHAŁ wychowanie fizyczne
90 PLICHTA LUCYNA edukacja wczesnoszkolna
91 PLUTO PRONDZINSKA MAŁGORZATA terapia pedagogiczna, TOMATIS, nauczyciel wspomagający
92 POLACZYK AGNIESZKA edukacja wczesnoszkolna, terapia SI
93 POLASZEK AGNIESZKA język niemiecki
94 POLICHT KATARZYNA nauczyciel wspomagający
95 PRĄDZIŃSKA ANNA biologia
96 PRÓCHNICKA EWA edukacja wczesnoszkolna
97 PRUSIK ALEKSANDRA język angielski
98 PSIUK JOANNA nauczyciel wspomagający
99 PTAK AGNIESZKA wicedyrektor
100 PYDYNKOWSKA ANNA język niemiecki
101 RANIOWSKA BEATA edukacja wczesnoszkolna
102 RÓŻAŃSKA PATRYCJA wychowanie przedszkolne
103 RYBICKA ANNA wicedyrektor, język angielski
104 RZYMOWSKA MAGDALENA nauczyciel świetlicy
105 SAS-KAMIŃSKA MAGDA wychowanie przedszkolne
106 SIELICKA IWONA pedagog specjalny, edukacja wczesnoszkolna
107 SITKIEWICZ DIANA edukacja wczesnoszkolna
108 SKRZYŃSKA MAŁGORZATA religia
109 SMAGA ALICJA edukacja wczesnoszkolna
110 SMOLNIK EWA plastyka, technika
111 SPRAWKA ROMANA logopeda
112 SROCZYŃSKA  ANNA nauczyciel bibliotekarz
113 STAŃCZYK JOLANTA nauczyciel wspomagający
114 STECKIEWICZ MONIKA język niemiecki
115 SULEWSKI PIOTR religia
116 SZLASZYŃSKA IZABELA język angielski
117 SZWED EWA informatyka, matematyka
118 SZYMANIUK MONIKA nauczyciel świetlicy
119 SZYMAŃSKA MONIKA nauczyciel bibliotekarz
120 TKACZYK-PIERNICKA NATALIA nauczyciel wspomagający
121 TOBOLSKA  MARIOLA język polski
122 TRZEBIATOWSKA EWA psycholog
123 TUMASZ EWA historia
124 DZIUBICKA MONIKA wychowanie przedszkolne
125 TURSKA ELŻBIETA edukacja wczesnoszkolna
126 URBAŃSKA JOANNA język angielski
127 WIERZBOWSKA EWA edukacja wczesnoszkolna
128 WILKOWSKA IWONA wychowanie fizyczne
129 WINIARSKA ANITA wychowanie fizyczne
130 WRZESIŃSKA ADELA nauczyciel wspomagający
131 WYŁUDEK-MOKRSKA AGNIESZKA edukacja wczesnoszkolna
132 ZARZECZAŃSKA  MAGDALENA  wychowanie fizyczne
133 ZIELIŃSKA MAGDALENA język polski
134 ZUBIELEWICZ EWA język niemiecki
135 ŻULEWSKA ALEKSANDRA edukacja wczesnoszkolna
136 PIEPKA BARBARA nauczyciel świetlicy