Dnia 30.05 w naszej szkole odbył się II Ekologiczny Pokaz Mody. Dzieci prezentowały stroje, które wykonały wspólnie z  rodzicami w domu. Stroje powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartonów, worków, gazet, butelek plastikowych, folii spożywczej itp. Małe ekomodelki i ekomodele prezentowali na klasowym wybiegu swoje "ekokreacje". Na pokazie można było zobaczyć strój ekologiczny rycerski, wieczorowo - wizytowy, balowy, bajkowy. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych. Dodatkowo dla uczestników przygotowane były eko stanowiska: tor przeszkód, malowanie obrazów, sadzenie roślinek, zabawy plastyczno - techniczne oraz ekologiczne koło fortuny. Dziękujemy Radzie Rodziców, firmie PreZero, Zakładowi Utylizacyjnemu oraz Miastu Gdańsk za współpracę i za pomoc w przygotowaniu nagród. To była świetna zabawa! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pokazu w zakładce FOTOGALERIA.