Szanowni Rodzice i Opiekunowie, informuję, że pierwsza grupowa fluoryzacja zębów dzieci odbędzie się w miesiącu październiku 2023 roku. Do końca miesiąca września proszę zaopatrzyć dzieci w szczoteczki do zębów (6 szt) i dostarczyć je do szkoły. Uczniowie klas 1 - 3 przynoszą szczoteczki do swojej sali lekcyjnej. Uczniowie klas starszych 4 - 6 pozostawiają szczoteczki w swoich szafkach.

Termin I fluoryzacji zębów dla uczniów klas I – VI: 9 - 16.10.2023r

Pisemna zgoda lub rezygnacja Rodzica/Opiekuna z fluoryzacji zębów dziecka obowiązuje od początku nauki w klasie 1 i jest ważna do ukończenia klasy 6. Wypełniony dokument należy złożyć u pani pielęgniarki w szkolnym gabinecie medycznym (1.28). W każdym momencie można zrezygnować z fluoryzacji lub wyrazić zgodę na uczestnictwo swojego dziecka w profilaktyce p/próchniczej.

Pielęgniarka szkolna