Uwaga uczniowie klas I - VI!
Przedłużamy Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Żywa okładka o tematyce ekonomicznej".
Prace konkursowe nadsyłamy do 30 kwietnia 2024r.
Z okazji ustanowienia roku 2024 - decyzją Senatu RP - Rokiem Edukacji Ekonomicznej wspólnie z Pomorską Biblioteką Pedagogiczną im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej w Gdańsku serdecznie zapraszamy Was do udziału w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Żywa okładka książki o tematyce ekonomicznej".

Waszym zadaniem jest wykonanie autorskiej fotografii inspirowanej okładką wybranej książki o tematyce ekonomicznej.

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu i przysyłajcie swoje prace od 20 marca do 18 kwietnia 2024r. na adres: konkursy@pbp.gda.pl

Pamiętajcie, że "książki nie poznajemy po okładce", dlatego koniecznie zapoznajcie się z treścią książki, która stanie się Waszą inspiracją.

Bądźcie kreatywni i oryginalni - niech Wasze prace zachęcą innych do sięgania po książki, które nauczą innych jak dbać o swoje finanse. Pod tym linkiem kryją się propozycje książkowe dostępne w Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej w Gdańsku, które mogą Was zaciekawić. Po książkowe inspiracje warto również zajrzeć do naszej biblioteki szkolnej.

Miło nam poinformować, że konkurs jest objęty patronatem honorowym Prezydent Miasto Gdańsk i został włączony do kalendarium Roku Edukacji Ekonomicznej.

Zapraszamy do udziału i odkrycia, że sztuka i ekonomia mogą iść ze sobą w parze!

Czekają na Was atrakcyjne nagrody oraz możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności.

Współorganizatorki konkursu: Monika Bagińska, Natalia Tkaczyk - Piernicka