Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Rodzinnym Osiedlowym Festynie Sportowym!

ORGANIZATOR: Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku

MIEJSCE IMPREZY: Szkoła Podstawowa nr 85 w Gdańsku ul. Stolema 59

TERMIN: Sobota, 30.09.2023 r. godz.10.00 – 13.30

CELE:

• integracja społeczności lokalnej,
  • stymulowanie aktywności fizycznej w rodzinie i ukazanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego z własnym dzieckiem,
  • promocja zdrowego stylu życia,
  • promocja aktywności fizycznej w kontekście zapobiegania nadwadze i poprawienia sprawności fizycznej uczestników,
  • promocja szkoły, UKS „Jasieniak”, WSM Jasień,
  • dbanie o środowisko.

ZASADY UCZESTNICTWA: Uczestnicy startują parami (rodzic + dziecko)

ZASADY ROZGRYWANIA FESTYNU:

• Każda para (rodzic + dziecko) otrzymuje kartę uczestnictwa, gdzie zapisywane są ich wyniki osiągnięta na poszczególnych stanowiskach.
  • Stanowiska są rozstawione na boisku szkolnym i przy każdym jest 2 sędziów, którzy czuwają nad poprawnością wykonywanych zadań i zapisują wyniki na karcie uczestnictwa.
  • Każde stanowisko jest oznaczone i opisane na plakacie.
  • Kolejność wykonywania zadań na stanowiskach jest dowolna.
  • Para, która wykona zadania na wszystkich stanowiskach w wyznaczonym punkcie odbiera medal i drobny upominek i wrzuca swoją kartę uczestnictwa do urny. W wyjątkowych sytuacjach /mimo iż nie zostały wykonane wszystkie zadania na stanowiskach/ para dostaje medal, ale nie ma prawa brać udziału w losowaniu nagród.
  • Losowanie nagród odbywa się po zakończeniu festynu.
  • Nieobecność pary w czasie losowania unieważnia wygraną. A nagroda przechodzi na kolejną parę.

Festyn trwa od godz.10:00 do godz.12:40. O godz. 13:00 następuje wręczenie nagród.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASTĘPUJĄCYCH KONKURENCJACH:

1 TARCZA

6. RZUT BERETEM