Uczniowie naszej szkoły brali udział w AKCJI LATO 2023. Półkolonie odbyły się w terminie 26.06 – 30.06.2023r. w godzinach 7.00 – 15.00. W wypoczynku brało udział 84 uczestników z klas I – IV, którzy podzieleni byli na 5 grup półkolonijnych. Dzieci uczestniczyły w zajęcia integracyjnych w formie gier i zabaw, w zajęciach plastycznych i sportowych. Uczestnicy korzystali również z wielu atrakcji wyjazdowych, w tym: pobyt w Parku Rozrywki Nowa Holandia w Elblągu, zabawy na placu zabaw Playground Arena przy stadionie, wyjście do kina Cinema1 na film „Super Mario Bross”, warsztaty z Robotyki oraz pobyt w Papugarni w Gdańsku. Dzieci bardzo aktywnie, miło i ciekawie spędziły czas i chętnie uczestniczyły we wszystkich atrakcjach zaplanowanych w ramach programu Półkolonii.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z akcji w zakładce FOTOGALERIA na stronie internetowej szkoły.