Szanowni Rodzice/Opiekunowie uczniów klas 8, proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

Karty zdrowia uczniów (zwane dalej dokumentacją medyczną) klas 8 po zakończeniu edukacji szkolnej zgodnie z Ustawą z dnia 12.04.2019r. – „Dokumentowanie i sprawozdanie realizacji zadań z zakresu opieki zdrowotnej nad uczniami” będą przekazywane za pokwitowaniem pielęgniarce środowiska nauczania i wychowania w szkole do której finalnie dostanie się uczeń/uczennica po otrzymaniu potwierdzenia o dostaniu się do wybranej szkoły.

APEL do Rodziców/Opiekunów uczniów klas 8 o sukcesywne wysyłanie potwierdzenia do jakiej szkoły ostatecznie dostał się uczeń/uczennica na poniższy adres e-mail z podaniem następujących informacji:

• imię i nazwisko ucznia/uczennicy,
  • pełny adres szkoły (nazwa szkoły, miejscowość, kod pocztowy).

UWAGA!

Proszę wysyłać w/w informację na temat swojego dziecka wyłącznie na adres szkola85@pljasien.pl

Wszelkie zapytania w w/w temacie proszę kierować bezpośrednio do pielęgniarki szkolnej.

Pielęgniarka szkolna Jadwiga Kaczyńska