Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali się w V Pomorskim Konkursie Fotograficznym "Morze obiektywem rysowane" zorganizownym przez Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte w Gdańsku, we współpracy z Urzędem Miejskim w Gdańsku. W kategorii szkoły podstawowe Antonina Oleszko z klasy 8D otrzymała II miejsce za fotografię "Kuter na mieliźnie", natomiast Jan Domiter z klasy 8B zdobył III miejsce za zdjęcie "Oblicza bałtyckiej torpedowni – wschód".

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Zapraszamy laureatów z opiekunami na finał konkursu, który odbędzie się 18 stycznia 2024 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku, ul. Wyzwolenia 8 (sala niebieska). Przewidziany jest również słodki poczęstunek.