W dniu 14 grudnia 2023 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Różnorodności. Od godziny 11.00 na pierwszym piętrze korytarza szkolnego odbywała się sprzedaż wspaniałych i bardzo smacznych ciast licznie dostarczonych przez uczniów i rodziców. Były tam również stoiska z pięknymi rękodziełami świątecznymi z ceramiki, wełny, drewna, papieru i metalu. Wszystkie te atrakcyjne ozdoby zostały wykonane przez Podopiecznych Fundacji "Sprawni Inaczej". O godzinie 12.00 rozpoczęła się prezentacja umiejętności i talentów uczniów klas integracyjnych. Mogliśmy podziwiać wokalne, aktorskie, taneczne i fotograficzne zdolności dzieci. Na koncert zimowy "Hej, kolęda, kolęda..." w wykonaniu młodszych i starszych uczniów, przybyli licznie rodzice ze swoimi pociechami. Koncert odbył się w godzinach popołudniowych w sali gimnastycznej. Przed koncertem i po – odbywał się kiermasz wyrobów świątecznych - pięknych ozdób wykonanych przez wychowanków naszej szkoły.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i wsparcie!

Jednocześnie pragniemy poinformować, że wszystkie zgromadzone środki, zarówno ze sprzedaży ciast, jak i wyrobów świątecznych, decyzją Rady Rodziców, przeznaczone zostaną na wyposażenie pracowni informatycznej.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z uroczystości w zakładce Fotogaleria na stronie szkoły.