21.05.2019 w Starogardzie Gdańskim odbył się Finał Mistrzostw Województwa w Minisiatkowce 4 dziewcząt o Puchar Kinder + Sport. W zawodach wystartowało sześć najlepszych drużyn z naszego województwa.

Pierwsze miejsce zajęły nasze dziewczęta w składzie: Martynka Rytlewska, Zosia Binduga, Pola Joszczak, Nina Pliszka, Ania Sawicka, Emilka Piątek.

Klasyfikacja końcowa: 1. UKS JASIENIAK GDAŃSK I (SP 85 Gdańsk) 2. STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA I 3. UKS WILKI CHWASZCZYNO I 4. KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI I 5. KAEMKA STAROGARD GDAŃSKI I 6. APS RUMIA

Dwa pierwsze zespoły w dniach 23-24.06.2019 będą reprezentowały nasze województwo na Mistrzostwach Polski w Zabrzu. Nasze siatkarki zostały Mistrzyniami Gdańska i Mistrzyniami Województwa w Igrzyskach Dzieci. W dniach 23-25.05.2019 będą reprezentowały nasze województwo i naszą szkołę w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w Głuchołazach.