Z radościa informujemy, że siatkarki z naszej szkoły zostały Mistrzyniami Województwa szkół podstawowych. Finał XXV Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce siatkowej dziewcząt odbył się 23.04.2024 r. w SP nr 6 w Kwidzynie. W zawodach wystartowało sześć najlepszych szkół w naszym województwie. Grałyśmy w dwóch grupach. W pierwszym spotkaniu pokonałyśmy Człuchów 2:0. W kolejnym meczu grupowym wygrałyśmy ze szkołą ze Starogardu Gdańskiego 2:0. W finale zmierzyłyśmy się z SP nr 6 z Kwidzyna. To spotkanie również wygrałyśmy 2:0. Skład naszego zespołu: Julka Bogucka, Tosia Kłosowska - kapitan zespołu, Julka Kasprów, Agata Nieradko, Zuzia Durmaj, Paulina Zieniawa, Zuzia Kędzior, Lena Mokrzycka, Natalia Matlak Dudicz, Julka Dobrzycka, Alicja Neuman. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców przy SP nr 85 za ufundowanie busa na przejazd do Kwidzyna.