Dnia 15.12.2023r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Gdańska w pływaniu drużynowym chłopców w ramach GDAŃSKIEJ OLIMPIADY DZIECI i zajęła wspaniałe II miejsce. Jednocześnie chłopcy startowali w wyścigach indywidualnych i zajęli w nich bardzo dobre miejsca:

- uczeń klasy 6H Milosz Kolan zajął II miejsce w stylu grzbietowym;

- uczeń klasy 6C Arsenii Vankovich zajął III miejsce w stylu klasycznym;

- uczeń klasy 5B Patryk Kąsek wywalczył II miejsce w stylu motylkowym;

- uczeń klasy 6C Kosma Pałkowski zajął VII miejsce w stylu dowolnym.

Wszyscy wymienieni wyżej uczniowie startowali również w sztafecie pływackiej 4 x 25m w stylu dowolnym, zajmując rewelacyjne II miejsce.

Tego samego dnia reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Gdańska w pływaniu drużynowym chłopców w ramach GDAŃSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY i zajęła 10 miejsce. Szkołę reprezentowali: Maksymilian Mezei z klasy 8E, Wiktor Arentowicz z klasy 8B, Michał Wenta z klasy 7B, oraz Adam Czekała z klasy 7D.

Dziękujemy za udział, serdecznie gratulujemy wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów sportowych!