W wielką radością pragniemy poinformować o sukcesach naszych uczniów, którzy wspaniale zaprezentowali się w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Barwy Morza" zorganizowanego przez Szkoły Okrętowe i Techniczne CONRADINUM. Oceny prac dokonała Wojewódzka Komisja Konkursowa, w której skład weszli przedstawiciele Organizatora konkursu oraz pracownicy naukowi Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i innych instytucji kulturalnych. Poniżej prezentujemy listę laureatów.

W części fotograficznej klasy młodsze

kategoria STATKI I OKRĘTY, PRZEMYSŁ OKRĘTOWY:

III miejsce otrzymała Maria Trzecińska z klasy 4e za pracę "Łódki ratownicze"

W części fotograficznej klasy starsze

kategoria MORZE:

I miejsce otrzymała Anna Zielińska z klasy 5e za pracę "Zachód słońca - Górki Zachodnie"

Wyróżnienie otrzymał Filip Bień z klasy 8e za pracę "Kamienny brzeg"

kategoria STATKI I OKRĘTY, PRZEMYSŁ OKRĘTOWY:

I miejsce otrzymał Bartosz Szlaszyński z klasy 6a za pracę "Łódź rybacka w słońcu"

Wyróżnienie otrzymała Anna Zielińska z klasy 5e za pracę "Angelina statek"

W części modelarskiej klasy młodsze

kategoria INFRASTRUKTURA BRZEGOWA:

I miejsce otrzymała Dorota Słąba z klasy 4e za pracę „Latarnia morska 3 kolory”

W części plastycznej klasy młodsze

kategoria STATKI I OKRĘTY, PRZEMYSŁ OKRĘTOWY:

Wyróżnienie otrzymała Natalia Czurak z klasy 4d za pracę  „Mały ptaszek na żaglowcu” (grafika komputerowa)

W części plastycznej klasy starsze

kategoria MORZE:

III miejsce otrzymała Agata Nieradko z klasy 8e za pracę „Kolorowe morze”.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za zaangażowanie i serdecznie gratulujemy laureatom!

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom XIX Ogólnopolskiego Konkursu "BARWY MORZA" odbędzie się w auli "CONRADINUM" dnia 28 maja 2024r. o godzinie 12.30.