Uczniowie naszej szkoły z klasy 6H w ramach lekcji wychowania fizycznego brali udział w programie edukacyjnym: Trzymaj Formę! W ramach programu realizowali projekt: "Każdy jest kowalem swojego losu" - tworzymy makietę Talerza Zdrowego Żywienia. Celem projektu było uświadomienie uczniom zakresu grup produktów żywnościowych, które powinny znaleźć się w codziennej, prawidłowo zbilansowanej diecie.
Serdecznie dziękujemy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku za możliwość wzięcia udziału w programie. Koordynatorami projektu w naszej szkole byli nauczyciele wychowania fizycznego Paulina Wysiecka oraz Kamil Łapkiewicz.
Zgodnie z powiedzeniem "W zdrowym ciele zdrowy duch" zachęcamy wszystkich do zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej! #TrzymajFormę.