W dniu 10 listopada, w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Narodowe Święto Niepodległości. Od kilku dni przygotowywaliśmy się do tego święta. Uczniowie z wychowawcami i nauczycielami plastyki wykonali wspaniałe kotyliony i piękne dekoracje, które ozdbiły sale, tablice i gabloty oraz korytarze naszej szkoły. Na ogrodzeniu wokół budynku szkoły powiewały zawieszone przez dzieci biało - czerwone wstążeczki. W czasie przerw z głośników słychać było pieśni patrotyczne. O godzinie 10.50 wszyscy uczniowie wyszli przed swoje sale lekcyjne i odśpiewali 2 zwrotki hymnu państwowego. Tego dnia, mogliśmy również podziwiać wokalne talenty naszych uczniów na Koncercie Piosenki Patriotycznej. Koncert odbył się w sali gimnastycznej, a młodych artystów wysłuchała licznie przybyła, ubrana na galowo publiczność - uczniowie klas młodszych i starszych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z uroczystości w zakładce FOTOGALERIA.