OPŁATA ZA OBIADY

Na miesiąc  MAJ 2021r wynosi 17x4,80= 81,60 zł.
Z podwieczorkiem - 17x6,80= 115,60 zł. Podwieczorek tylko dla klas "0"

PRZELEW NALEŻY DOKONAĆ do dnia 10.05.2021r.(poniedziałek)

W razie braku płatności za posiłki do 10 maja, dziecko nie otrzyma obiadu.

Bardzo proszę wpłacać taką kwotę, jaka jest podana!!!!

Wpłaty dokonujemy na NOWE INDYWIDUALNE KONTA, które zostaną Państwu podane po dostarczeniu umowy obiadowej.

Jeżeli nie posiadają Państwo numeru indywidualnego konta, proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłaszać mailowo na adres: a.mlodzianowska@sp85.edu.gdansk.pl.

Jednocześnie informujemy, że należności za obiady będą odliczane od dnia następnego po zgłoszeniu nieobecności.

Wypełniając kartę obiadową prosimy o wpisanie nr konta, WYRAŹNIE wpisywać imię, nazwisko i klasę dziecka.

DZIĘKUJEMY.

Aby móc korzystać z obiadów w stołówce szkolnej konieczne jest zakupienie karty obiadowej. Koszt karty: 7 zł.

Kartę obiadową będzie można zakupić od dnia 28 września.

Płatność za kartę: tylko i wyłącznie gotówką u p. Agnieszki Ptak, sekretariat 1.07

poniedziałek w godz. 7.00 – 13.00 oraz w środę w godz. 10.30 – 17.00.

Kartę obiadową odbijamy w stołówce szkolnej od dnia 1 października.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu.

Agnieszka Ptak

Koszt obiadu dla uczniów klas I - VIII to kwota 4,80 zł

Koszt jednego posiłku dla klas "0" z podwieczorkiem (dla chętnych) to kwota 6,80 zł.